Alūksnes pilsētas sākumskola

E-KLASE

RSS

Aktualitātes


Pasākums pašlaik notiek. (No 21.03.2017. līdz 15.05.2017.)

Uzņemšana


Pasākums notika: 10.03.2017.

"Balsis 2017" Vidzemē

 

Samanta Strupka, Eleonora Šmite, Daniils Poļakovs, Ernests Ervīns Dovgāns, Uģis Lancmanis, Monta Dārta Junkure, Marta Aire, Ulrika Alksne, Rihards Ozoliņš, Evelīna Černomirdina, Jūlija Kuzņecova, Elmārs Irbe .

 


Pasākums notika: 09.03.2017.

Apsveicam!

Alūksnes un Apes novadu 3.klases latviešu valodas olimpiādes uzvarētāji:

 

1.vieta Annijai Strupkājai 3.b klase

2.vieta Izabellai Kolistei 3.a klase

2.vieta Līvai Zarai 3.c klase

3.vieta Katrīnai Tīnai Perevertailo 3.b klase

 

Alūksnes un Apes novadu 3.klases matemātikas olimpiādes uzvarētāji:

 

1.vieta Laurim Ķikutam 3.c klase

2.vieta Mārim Balandim 3.b klase

3.vieta Undīnei Simsonei 3.c klase

Atzinība Krišjānim Zaduminam 3.b klase

Atzinība Rodrigo Vidiņam 3.b klase

 

 

 

Paldies skolotājām Sandrai Ģēģerei, Solvitai Ozoliņai, un Ivetai Kronbergai!


Pasākums notika: 08.03.2017.

Alūksnes novada Skatuves runas konkurss

Alūksnes novada Skatuves runas konkursā

2. – 3. klašu grupā:

Annijai Plīsei - 2. vieta

Ancei Pilsētniecei - 1. vieta

Elzai Pušpurei - 2. vieta

Rihardam Bumbišam - 2. vieta

Patrīcijai Pomerei – 1. vieta

 

4. – 6. klašu grupā:

Martai Airei - 2. vieta

 Luīzei Loginai – 3. vieta

Katrīnai Annai Leiss – 3. vieta

Sabīnei Prohorovai – 3. vieta

Evelīnai Spiridonovai – 3. vieta

Danielai Vītolniecei – 2. vieta

Katrīnai Tarantenkovai – 1. vieta

Agnesei Gravai – 2. vieta

 

 

Patrīcija Pomere tiek izvirzīta uz reģiona skati Balvos, 6. aprīlī. Priecājamies!


Pasākums notika: 03.03.2017.

Lepojamies!

Piektdien, 3.martā Alūksnes pilsētas sākumskolas 3. klašu skolēni piedalījās konkursa “Galvas rēķini matemātikā” finālā.
Rezultāti :
2.vieta
Rodrigo Vidiņš 3.b klase
 
3.vieta
Lauris Ķikuts 3.c klase
 
Atzinība:  
Pols Edvards Zilkalns 3.b klase
Leo Salenieks 3.b klase
Niks Locāns 3.c klase
 
Apsveicam labākos matemātiķus!
Alūksnes un Apes novadu matemātikas olimpiādē
5.klašu grupā
2.vietā Iva Stepanova (5.a)
 
6.klašu grupā
 
1.vietā Aksels Zelmenis (6. b)
2.vietā Edvards Kristiāns Koemecs (6.b)
Visiem skolotāja Modra Liepiņa. Paldies!

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Nākošā >>

Uz sākumu

© 2011, Alūksnes pilsētas sākumskola.