Alūksnes pilsētas sākumskola

E-KLASE

RSS

Aktualitātes


Pasākums notika: 16.02.2015.

Alūksnes novada atklātās sacensības slēpošanā

D grupā zēniem:
Reinim Volbergam  1.vieta
Matīsam Zēmelim  2.vieta
Renardam Jānim Janikam  8.vieta
Džonatanam Baumanim  14.vieta
Robertam Javorskim  14.vieta
 
 
D grupā meitenēm:
Samantai Ievai Sinātei  2.vieta
Elīzai Rezakovai  3.vieta
Evelīnai Denīzei Smolovinai  6.vieta
Vanesai Polnai  9.vieta
Martai Čibalai  10.vieta
Beātei Puķītei  13.vieta
 
 
C grupā zēniem:
Aleksandram Kuzņecovam  2.vieta
Robertam Miningam  6.vieta
Kristiānam Strazdiņam  16.vieta
 
C grupā meitenēm:
Lindai Jurģītei  4.vieta
Žanetei Spirkai  6.vieta
Ivitai Dorofejevai  7.vieta
Patrīcijai Ozoliņai  9.vieta
 
APSVEICAM!
Paldies sporta skolotājiem Ilgai Tumševicai un
                                                Jurģim Šatilovam
par ieguldīto darbu!


Pasākums notika: 10.02.2015.

Alūksnes un Apes novadu 5. klašu angļu valodas mazā olimpiāde

No mūsu skolas piedalījās
Līna Bāliņa, Elvita Keita Ķikute, Evelīna Leia,
 Alekss Cunskis un Alise Jakobsone.
 
Evelīna Leia ieguva 3.vietu!
Alekss Cunskis – atzinību!
 
APSVEICAM!
 
Paldies skolotājām Anitai Mustai un Sandijai Bērziņai
par ieguldīto darbu!


Pasākums notika: 10.02.2015.

Ēnu diena


Pasākums notika: 09.02.2015.

Alūksnes un Apes novadu skatuves runas konkursā

1. klašu grupā
3. pakāpes diplomu ieguva
Dominika Medne - 1.a
Krišjānis Zadumins - 1.b
Lauris Ķikuts - 1.c
 
2.- 3.klašu grupā  
3. pakāpes diplomu ieguva
Amanda Solima - 3.a
Linda Čemisova - 3.b
Matīss Meirāns - 3.b
2. pakāpes diplomu ieguva
Daniela Vītolniece - 3.b
 
4.-6.klašu grupā
2. pakāpes diplomu ieguva
Kristiāna Cielaviņa - 4.b
Ita Pušpure - 5.c
Kitija Vilde - 5.c
Dita Apsīte – 5.a (novada konkursā nepiedalījās, jo saslima)


Pasākums notika: 03.02.2015.

Apsveicam!

Alūksnes un Apes novadu
5. klašu lasītprasmes konkursā  
 
2. vietā Evelīnai Leia (5.a, skolotāja Eva Kliesta)
3. vietā Jēkabs Zadumins (5.b, skolotāja Uva Grencione)
               Dita Apsīte (5.a, skolotāja Eva Kliesta)
 
Paldies par piedalīšanos
pārējiem konkursa dalībniekiem
5.a - Līna Bāliņa, Elvita Keita Ķikute
5.b – Kate Luīze Janka, Rūdolfs Brahmanis,
5.c - Ita Pušpure, Samanta Ieva Sināte, Līva Bērziņa
 
Pateicība latviešu valodas skolotājām

par skolēnu sagatavošanu!

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Nākošā >>

Uz sākumu

© 2011, Alūksnes pilsētas sākumskola.