Alūksnes pilsētas sākumskola

E-KLASE

RSS

Aktualitātes


Pasākums notika: 07.03.2014.

Alūksnes un Apes novadu matemātikas olimpiāde

Apsveicam uzvarētājus 6. klašu grupā
1. vieta Unai Kolistei, 6.b
Atzinības Lindai Gustai, Danai Deineko, 6.b, Patrīcijai Kovaļevskai, 6.a
(visām skolotāja Maija Vociša)
 
Paldies par piedalīšanos
Anastasijai Asilgarajevai, Solvitai Lapinskai, Martai Līvai Ziņģei, Deividam Miķelsonam, 6.a
Kristai Kļavai – Būmanei, Montai Melzobai, Montai Pehlakai, Laurai Sabīnei Taurmanei, Līnai Vikai, 6.b
Aleksandram Skujam, 6.c
Santai Locānei, Niklāvam Ogņevam, Žanetei Spirkai, Emīlijai Liegai Zālītei, 5.a
Samantai Adlerei, Kristiānai Gailānei, Patrīcijai Marķitānei, 5.b
Artūram Faustam, Dinijai Daigai Paulovičai, 5.c
 

un skolotājām Maijai Vocišai un Modrai Liepiņai par bērnu sagatavošanu.


Pasākums notika: 07.03.2014.

Apsveicam!!!

Vidzemes reģiona vokālās mūzikas konkursā „Balsis 2014”
7. martā Limbažos
1. pakāpes diplomu ieguva
6. b klases vokālais ansamblis,
skolotāja Ina Perevertailo
 
Vidzemes reģiona skatuves runas konkursā
11. martā Gulbenē
1. pakāpes diplomu ieguva
Roberts Briediņš(5.b) un
Elvita  Keita Ķikute (4.a)
Konkursā viņi pārstāvēja Alūksnes Bērnu un jauniešu centru, skolotāja Daiga Bētere


Pasākums notika: 07.03.2014.

Alūksnes un Apes novadu mājturības un tehnoloģiju konkurss zēniem

Piedalījās Kristaps Lācis,5.b
                  Artūrs Fausts, 5.c
                  Inārs Hollo, 6.a
Paldies čaklajiem puišiem un viņu skolotājam Jurģim Šatilovam!
 
Alūksnes un Apes novadu
mājturības un tehnoloģiju  konkursā tekstila tehnoloģijās
Nomināciju „Inovatīvākās rokdarbnieces” ieguva
6. a klases komanda – Marta Līva Ziņģe, Viktorija Vlada,  Patrīcija Kovaļevska
un 6. b klases komanda - Līna Vika, Dana Deineko, Linda Gusta
Sveicam meitenes un skolotāju Guntu Tuču!


Pasākums notika: 07.03.2014.

Alūksnes un Apes novadu mazā matemātikas olimpiāde

2. klasēm
1. vieta Montai Gabranovai, 2.b, skolotāja Aldonija Leišavniece
2. vieta Artūram Gailišam, Kristam Aizupam,
               abi 2.c, skolotāja Marika Ilvese
              Katrīnai Berkulei, 2.a skolotāja Maija Jauniņa
3. vieta Rihardam Kārkliņam, 2.b, skolotāja Aldonija Leišavniece
               Danielam Semjonovam, 2.a, skolotāja Maija Jauniņa
               Amandai Nikolai Cēsniecei, 2.c, skolotāja Marika Ilvese
Atzinība Lienei Eglei, 2.b, skolotāja Aldonija Leišavniece
Paldies par piedalīšanos arī Evelīnai Javorskai, 2.a
 
3. klasēm
1. vieta Edvardam Kristiānam Koemecam, 3.b, skolotāja Agita Bērzabinde
3. vieta Alisei Zarai, 3.c, skolotāja Iveta Kronberga
              Evelīnai Smolovinai, 3.b, skolotāja Agita Bērzabinde
Atzinības Beātei Kreicei, Enijai Pauriņai,
                   abas 3.a, skolotāja Sandra Ģēģere
Paldies par piedalīšanos
Norbertam Čerbikovam, Aleksim  Kristoferam Kaulakanam, 3.c,
Kārlim Krūmiņam, 3.a,
Elizabetei Korpai, Rodrigo Ozoliņam, 3.b


Pasākums notika: 07.03.2014.

Alūksnes un Apes novadu mazā latviešu valodas olimpiāde

3. klasēm
1. vieta Beātei Puķītei, 3.c, skolotāja Iveta Kronberga
2. vieta Līvai Līcei, Montai Sustenbergai,
    abas 3.c, skolotāja Iveta Kronberga
3. vieta Gundaram Svilānam, 3.a, skolotāja Sandra Ģēģere
Atzinība Danielai Šumakovai, 3.b, skolotāja Agita Bērzabinde
Paldies par piedalīšanos Klaudijai Kļavai – Būmanei,  Paulai Pūpolai, 3.b
                                            Līvai Bondarei, Loretai Fedorenkovai, 3.a
 
4. klasēm
2. vieta Laurai Zālītei, 4.a, skolotāja Daila Leimane
3. vieta Ancei Strakšai,  Elvitai Keitai Ķikutei,
    abas 4.a, skolotāja Daila Leimane
Danam Dināram Aleksejevam,
    4.b, skolotāja Uva Grencione
Atzinība Samantai Sinātei, 4.c, skolotāja Nellija Slišāne
Paldies par piedalīšanos Jānim Teteram, 4.a, Itai Pušpurei, 4.c
                       Katei Luīzei Jankai, Evelīnai Tuvi, Nikam Ostrovskim, 4.b
 
4. aprīlī  3. klašu skolēniem, kas ieguvuši 1., 2., 3. vietas matemātikas un latviešu valodas olimpiādēs, jāpiedalās Vidzemes reģiona olimpiādē. Turēsim īkšķus! Lai veicas!

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Nākošā >>

Uz sākumu

© 2011, Alūksnes pilsētas sākumskola.