Alūksnes pilsētas sākumskola

E-KLASE

RSS

Aktualitātes


Pasākums notika: 01.03.2016.

Lepojamies ar rezultātiem

Alūksnes un Apes novadu 5.klases angļu valodas mazajā olimpiādē
Klaudijai Kļavai-Būmanei 3.vieta
Akselam Zelmenim 3.vieta
Beātei Kreicei un Ralfam Ritenim atzinība.
Paldies skolotājām Anitai Mustai un Sandijai Bērziņai!

 

Alūksnes un Apes novadu lasītprasmes konkursā 5.klasēm

Alisei Zarai 2.vieta
Beātei Puķītei 3.vieta
Montai Sustenbergai un Klaudijai Kļavai-Būmanei atzinība.
Lepojamies ar meitenēm un viņu skolotāju Ilgu Marķitāni!

Alūksnes un Apes novadu matemātikas olimpiādē

Rūdolfam Brahmanim 1.vieta
Jēkabam Zaduminam 2.vieta
Alisei Zarai 3.vieta
Kristoferam Aleksim Kaulakanam un Edvardam Kristiānam Koemecam-atzinība
Paldies skolotājām Maijai Vocišai un Modrai Liepiņai!
 


Pasākums notika: 18.02.2016.

Apsveicam!

 

Samanta Puļļa,

Beāte Puķīte,

Klaudija Kļava-Būmane,

Enija Pauriņa,

Evelīna Javorska,

Viktorija Žižijana,

Linda Čemisova,

Inese Locāne,

Viktorija Meisnere,

Līva Līce.


Pasākums notika: 11.02.2016.

Sundbibergas Duvboskolan pārstāvji tiekas ar Alūksnes pilsētas sākumskolas kolektīvu

2016.gada 11.februārī skolā viesojās Zviedrijas pilsētas Sundbibergas Duvbo skolas direktors un skolotāji. Vienojāmies abu skolu kolektīvu ilgtermiņa sadarbībai.
Paldies visam skolas kolektīvam par pasākuma sekmīgu norisi.
Direktore.

 


Pasākums notika: 04.02.2016.

Sveicam!

Simtkājim ir grūti
Nostāties uz vienas kājas.
Mēnesim ir dienā grūti
Zemi apspīdēt un mājas.
Grūti ir no veikala
Nākat ar konfekštūti,
Ceļā tūlīt neatvērt –
Ai, cik grūti!
Grūti ir no vārnas ligzdas
Nočiept olu;
Bet kas ir vēl grūtāk?
Vēl grūtāk ir celties
Un iet uz skolu!
                         /J.OSmanis/

Sveicam 1.klašu skolēnus

100. skolas dienā!


Pasākums notika no 17.12.2015. līdz 10.01.2016.

Mēs lepojamies

Ļoti labi apgūta mācību viela
1.a
Reina Brūvere, Renāte Cepurniece, Elīza Katrīna Čibala, Roberts Čibals,
Annija Plīse, Danija Puļļa, Keita Strucka, Elza Estere Ūbele,
Rihards Žukovs
 
1.b
Niks Dzintars, Paula Gridņeva, Aivis Ilvess, Elza Jaunzema, Marko Ļuļis,
Gerda Rimša, Ginters Valdis Siliņš, Vivita Silirova, Markuss Spalviņš,
Ralfs Sprukulis, Paula Zalāne
 
1.c
Emīls Roberts Gorbāns, Evisa Krievupe, Keita Lemeševska,
Deivids Miks,Danija Ostrovska, Rolands Ozoliņš, Sindija Polka, Elizabete Skrina, Raivis Ternovs, Jānis Žagars
 
1.d
Ralfs Drunka, Emīlija Krancmane, Ernests Miezītis, Elza Pušpure,
Anastasija Semjonova, Ērika Solovjova, Kārlis Strodāns,
Vanesa Voronova, Ksenija Zučika, Pēteris Supe
 
Labas un teicamas sekmes
2.a
Megija Brūvele, Ralfs Dergunovs, Izabella Koliste, Jānis Konoņenko,
Kristīne Lāce, Lana Lizdika, Ārons Luskjavičs, Dominika Medne,
Kristers Moloks, Natālija Repša, Elīna Līga Švekere, Aleksejs Vasakovs,
Daniela Savicka
 
2.b
Māris Balandis, Kalvis Kristofers Gorbāns, Agate Keomeģe,
Anabella Kruglova, Baiba Laicena, Sindija Mičule, Leo Salenieks,
Katrīna Tīna Perevertailo, Luīze Skulte, Elizabete Timofejeva,
Rodrigo Vidiņš, Ralfs Vīksna, KristofersVišķers, Krišjānis Zadumins
 
2.c
Justīne Dreimane, Elīza Eislere, Annija Marene, Sandijs Meisters,
Nešs Merle, Dāvis Petrosjans, Patrīcija Pomere, Undīne Simsone,
Pauls Stradiņš, Ričards Vabulnieks, Līva Zara
 

 

 

Labas un teicamas sekmes

3.a
Letīcija Nikola Kovaļevska, Estere Paula Krastiņa, Daniela Medonova,
Kristers Odītis, Viktorija Rainika, Aleksandrs Savkovs, Linda Zelča
 
3.b
Marta Aire, Artūrs Brahmanis, Evelīna Černomirdina,
Ernests Ervīns Dovgāns, Oskars Engelss, Monta Dārta Junkure,
Toms Krūzs, Jūlija Kuzņecova, Uģis Lancmanis, Luīze Logina,
Rihards Ozoliņš, Daniils Poļakovs, Nika Semjonova, Samanta Strupka, Elmārs Irbe, Eleonora Šmite
 
3.c
Jānis Bindemanis, Sandris Cesnieks, Luīze Daņilova,
Linards Matejs Dauga, Katrīna Anna Leisa, Denīze Ludeka,
Artjoms Orehovs, Sabīne Prohorova, Maija Annija Tomsone,       Kristers Žagatiņš
 
4.a
Aļina Asilgarajeva, Katrīna Berkule, Loreta Bukane, Madara Čibala,
Ēriks Kristiāns Fedotovs, Evelīna Javorska, Amanda Migorjanu,
Elīza Rezakova, Daniels Semjonovs, Iva Stepanova, Emīls Strodāns,
Selīna Vītuma
 
4.b
Linda Čemisova, Liene Egle, Monta Gabranova, Agnese Grava,
Rihards Kārkliņš, Marks Ozols, Daniela Vītolniece
 
4.c
Krists Aizups, Amanda Nikola Cēsniece, Artūrs Gailišs, Sandija Kalniņa,
Kristers Kurčastovs, Sabīne Līdaciņa, Viktorija Ļebedeva

 

Labas un teicamas sekmes

5.a
Līva Bondare, Loreta Fedorenkova, Daniela Fjodorova, Deiva Hvaleja,
Beāte Kreice, Gundars Svilāns
 
5.b
Ance Katrīne Āboliņa, Loreta Bašmakova, Klaudija Kļava – Būmane,
Edvards Kristiāns Koemecs, Rodrigo Ozoliņš, Paula Pūpola,
Evelīna Denīze Smolovina, Daniela Šumakova, Aksels Zelmenis
 
5.c
Norberts Čerbikovs, Kristofers Aleksis Kaulakans, Līva Līce,
Kristers Mednis, Beāte Puķīte, Monta Sustenberga, Alise Zara
 
6.a
Dita Apsīte, Kristers Apsītis, Paula Gabrāne, Roberts Javorskis,
Elvita Keita Ķikute, Margita Lancmane, Evelīna Leia, Ance Strakša,
Alise Krista Vaļģe, Laura Zālīte
 
6.b
Ketrīna Ice, Kate Luīze Janka, Evelīna Tuvi, Jēkabs Zadumins
 
6.c

 

Līva Bērziņa, Ita Pušpure, Samanta Ieva Sināte

 

Teicamas sekmes
Annija Strupkāja 2.b
Kristīne Rižkina 2.b
Darīna Zotova 2.b
Lauris Ķikuts 2.c
Patrīcija Miesniece 3.a
Evelīna Spiridonova 3.a
Sindija Puriņa 4.c
Līva Poļaka 4.c
Rūdolfs Brahmanis 6.b

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Nākošā >>

Uz sākumu

© 2011, Alūksnes pilsētas sākumskola.