Alūksnes pilsētas sākumskola

E-KLASE

RSS

Aktualitātes


Pasākums notika: 28.05.2015.

Tīrai Latvijai!

      


Pasākums notika: 28.05.2015.

Teicamas sekmes

2.a klase
Patrīcijai Miesniecei
Evelīnai Spiridonovai
 
2.b klase
Martai Airei
Luīzei Loginai
3.a klase
Evelīnai Javorskai
3.b klase
Lienei Eglei
Montai Gabranovai
Rihardam Kārkliņam
Markam Ozolam
3.c klase
Viktorijai Ļebedevai
Sindijai Puriņai
5.a klase
Elvitai Keitai Ķikutei
5.b klase
Rūdolfam Brahmanim
6.a klase

Žanetei Spirkai

 


Pasākums notika: 28.05.2015.

Ļoti labi apgūta mācību viela visos mācību priekšmetos

 

 

 

1.a klase
Ralfam Filatovam
Izabellai Kolistei
Kristīnei Lācei
Lanai Lizdikai
Dominikai Mednei
Kristeram Molokam
Natālijai Repšai
Martai Rozītei
Elīnai Līgai Švekerei
1.b klase
Rihardam Bumbišam
Kalvim Kristoferam Gorbānam
Baibai Laicenai
Sindijai Mičulei
Katrīnai Tīnai Perevertailo
Sabīnai Podegrādei
Kristīnei Rižkinai
Leo Saleniekam
Robertam Sedleniekam
Matīsam Sniķeram
Annijai Strupkājai
Elizabetei Timofejevai
Rodrigo Vidiņam
Kristoferam Viškeram
Ralfam Vīksnam
Krišjānim Zaduminam
Darīnai Zotovai
1.c klase
Justīnei Dreimanei
Elīzai Eislerei
Laurim Ķikutam
Nikam Locānam
Annijai Marenei
Sandijam Meisteram 
Nešam Merlei
Nikam Merlei
Alīnai Ozoliņai
Undīnei Simsonei
Līvai Zarai
Patrīcijai Pomerei
Betijai Bāliņai
Raineram Bāliņam

Pēterim Paulam Bietei

 

 


Pasākums notika: 21.05.2015.

Apsveicam!

 


Pasākums notika: 21.05.2015.

Alūksnes un Apes novadu skolu sacensības vieglatlētikā

Šajās sacensībās labi veicās mūsu skolas komandām.
1.vietu izcīnīja komanda D grupā:
Roberts Javorskis 5.a
Ēriks Zalāns 5.a
Dita Apsīte 5.a
Klaudija Kļava – Būmane 4.b
 
3.vietu izcīnīja komanda C grupā:
Kristians Strazdiņš 6.a
Oskars Vendlands 6.a
Sanita Locāne 6.a
Patrīcija Ozoliņa 6.a
 
Malači! Apsveicam!
 
Paldies sporta skolotājiem Ilgai Tumševicai un
Jurģim Šatilovam par ieguldīto darbu!

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Nākošā >>

Uz sākumu

© 2011, Alūksnes pilsētas sākumskola.