Alūksnes pilsētas sākumskola

E-KLASE

RSS

Aktualitātes


Pasākums notika: 11.03.2015.

Alūksnes un Apes novadu mazā olimpiāde

2.klases - MATEMĀTIKA

 

Vārds, uzvārds vieta skolotājs

Marta Aire

Oskars Engelss

1.

1.

Sarmīte Līce

Sarmite Līce

Ernests Ervīns Dovgāns   2. Sarmīte Līce
Katrīna Anna Leisa 2. Gunta Putne
Evelīna Spiridonova 3. Anita Musta
Patrīcija Miesniece  3. Anita Musta
Kristers Žagatiņš 3. Gunta Putne

Linards Matejs Dauga

3. Gunta Putne

Aleksandrs Savkovs   atzinība   Anita Musta

Luīze Logina              atzinība   Sarmīte Līce

 

 

3.klases - MATEMĀTIKA

Vārds, uzvārds vieta skolotājs
Artūrs Gailišs 1. Marika Ilvese
Rihards Kārkliņš 2. Aldonija Leišavniece
Krists Aizups 2. Marika Ilvese
Iva Stepanova 3. Maija Jauniņa
Monta Gabranova 3. Aldonija Leišavniece
Līva Poļaka      3.

Marika Ilvese

Marks Ozols        atzinība    Aldonija Leišavniece

 

 

 

 

 

3.klases - LATVIEŠU VALODA

Vārds, uzvārds vieta skolotājs
Amanda Nikola Cēsniece 1. Marika Ilvese
Alise Arona Caune 2. Maija Jauniņa
Viktorija Ļebedeva 2. Marika Ilvese
Agnese Grava  3. Aldonija Leišavniece
Liene Egle 3. Aldonija Leišavniece
Sindija Puriņa     3. Marika Ilvese

Amanda Solima   atzinība    Maija Jauniņa

Rendija Bula        atzinība    Aldonija Leišavniece

 

 

 

 

 

 


Pasākums notika: 06.03.2015.

8. starpnovadu bērnu modes skate „Tādi raksti pūriņā” Balvos

Pateicības par piedalīšanos saņēma
Viktorija Anna Ermiča (4.a),
Justīne Ermiča (6.b), Marta Paegle (6.c), Evelīna Leia, Ance Strakša, Margita Lancmane (visas 5.a).
 
Par veiksmīgu piedalīšanos un talantīgu pašdarināto tērpu demonstrējumu sākumskolas meitenes saņēma sponsoru balvu kolekcijas papildināšanai.
 

Paldies skolotājai Guntai Tučai par ieguldīto darbu!


Pasākums notika: 20.02.2015.

Alūksnes un Apes novadu matemātikas olimpiāde

1.vieta Rūdolfam Brahmanim

2.vieta Rihardam Mateusam

Atzinība Jēkabam Zaduminam

 

Skolotāja Modra Liepiņa

 

Apsveicam!


Pasākums notika: 20.02.2015.

Priecājamies par Annas Sakses grāmatas “Pasakas par ziediem” konkursa uzvarētājiem!

1.vieta Elīnai Gustai
2.vieta Žanetei Spirkai
3.vieta Līnai Bistrovai
Atzinība Aleksai Gonšteinai
          Samantai Ievai Sinātei
          Kitijai Vildei
          Renāram Račikam
 
Lai nezūd lasītprieks!
Lai šiem lasītājiem pievienojas daudzi citi!


Pasākums notika: 17.02.2015.

Alūksnes novada atklātās sacensības slēpošanā

D grupā zēniem:
Reinim Volbergam  1.vieta
Matīsam Zēmelim  2.vieta
Renardam Jānim Janikam  8.vieta
Džonatanam Baumanim  14.vieta
Robertam Javorskim  14.vieta
 
 
D grupā meitenēm:
Samantai Ievai Sinātei  2.vieta
Elīzai Rezakovai  3.vieta
Evelīnai Denīzei Smolovinai  6.vieta
Vanesai Polnai  9.vieta
Martai Čibalai  10.vieta
Beātei Puķītei  13.vieta
 
 
C grupā zēniem:
Aleksandram Kuzņecovam  2.vieta
Robertam Miningam  6.vieta
Kristiānam Strazdiņam  16.vieta
 
C grupā meitenēm:
Lindai Jurģītei  4.vieta
Žanetei Spirkai  6.vieta
Ivitai Dorofejevai  7.vieta
Patrīcijai Ozoliņai  9.vieta
 
APSVEICAM!
Paldies sporta skolotājiem Ilgai Tumševicai un
                                                Jurģim Šatilovam
par ieguldīto darbu!

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Nākošā >>

Uz sākumu

© 2011, Alūksnes pilsētas sākumskola.