Alūksnes pilsētas sākumskola

E-KLASE

RSS

Aktualitātes


Pasākums notika: 10.04.2015.

Vidzemes reģiona 3.klašu olimpiāde Valmierā

No mūsu skolas piedalījās:

Latviešu valoda

Sindija Puriņa

Viktorija Ļebedeva

Agnese Grava

Alise Arona Caune

Amanda Nikola Cēsniece


Matemātika

Rihards Kārkliņš

Krists Aizups

Iva Stepanova

Artūrs Gailišs

Monta Gabranova


Apsveicam


Rihardu Kārkliņu, ar iegūto 3.vietu matemātikas olimpiādē (skolotāja Aldonija Leišavniece)

un

Sindiju Puriņu, ar iegūto atzinību latviešu valodas olimpiādē (skolotāja Marika Ilvese)

 

 

 


Pasākums notika: 01.04.2015.

Alūksnes un Apes novadu rajona vizuālās mākslas olimpiāde "Raksti un ornamenti"

2.klašu grupa

III vieta Lindai Zelčai (skolotāja Maija Jauniņa)

 

3.klašu grupa

II vieta Amandai Nikolai Cēsniecei (skolotāja Marika Ilvese)

III vieta Agnesei Gravai (skolotāja Aldonija Leišavniece)

 

4.klašu grupa

II vieta Loretai Cvetkovai (skolotāja Agita Bērzabinde)

 

 

Apsveicam!


Pasākums notika no 30.11.2014. līdz 31.03.2015.

Vislatvijas elektroiekārtu atkritumu vākšanas konkurss


Pasākums notika: 11.03.2015.

Alūksnes un Apes novadu mazā olimpiāde

2.klases - MATEMĀTIKA

 

Vārds, uzvārds vieta skolotājs

Marta Aire

Oskars Engelss

1.

1.

Sarmīte Līce

Sarmite Līce

Ernests Ervīns Dovgāns   2. Sarmīte Līce
Katrīna Anna Leisa 2. Gunta Putne
Evelīna Spiridonova 3. Anita Musta
Patrīcija Miesniece  3. Anita Musta
Kristers Žagatiņš 3. Gunta Putne

Linards Matejs Dauga

3. Gunta Putne

Aleksandrs Savkovs   atzinība   Anita Musta

Luīze Logina              atzinība   Sarmīte Līce

 

 

3.klases - MATEMĀTIKA

Vārds, uzvārds vieta skolotājs
Artūrs Gailišs 1. Marika Ilvese
Rihards Kārkliņš 2. Aldonija Leišavniece
Krists Aizups 2. Marika Ilvese
Iva Stepanova 3. Maija Jauniņa
Monta Gabranova 3. Aldonija Leišavniece
Līva Poļaka      3.

Marika Ilvese

Marks Ozols        atzinība    Aldonija Leišavniece

 

 

 

 

 

3.klases - LATVIEŠU VALODA

Vārds, uzvārds vieta skolotājs
Amanda Nikola Cēsniece 1. Marika Ilvese
Alise Arona Caune 2. Maija Jauniņa
Viktorija Ļebedeva 2. Marika Ilvese
Agnese Grava  3. Aldonija Leišavniece
Liene Egle 3. Aldonija Leišavniece
Sindija Puriņa     3. Marika Ilvese

Amanda Solima   atzinība    Maija Jauniņa

Rendija Bula        atzinība    Aldonija Leišavniece

 

 

 

 

 

 


Pasākums notika: 06.03.2015.

8. starpnovadu bērnu modes skate „Tādi raksti pūriņā” Balvos

Pateicības par piedalīšanos saņēma
Viktorija Anna Ermiča (4.a),
Justīne Ermiča (6.b), Marta Paegle (6.c), Evelīna Leia, Ance Strakša, Margita Lancmane (visas 5.a).
 
Par veiksmīgu piedalīšanos un talantīgu pašdarināto tērpu demonstrējumu sākumskolas meitenes saņēma sponsoru balvu kolekcijas papildināšanai.
 

Paldies skolotājai Guntai Tučai par ieguldīto darbu!

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Nākošā >>

Uz sākumu

© 2011, Alūksnes pilsētas sākumskola.