Alūksnes pilsētas sākumskola

E-KLASE

RSS

Aktualitātes


Pasākums notika: 26.04.2015.

Skolas pavasara kross

 Lūk, rezultāti:
3.klašu meitenes:
 
1.vieta  Robinai Klasmanei 3.b
2.vieta   Elīzai Rezakovai 3.a
3.vieta   Evelīnai Javorskai 3.a
 
3.klašu zēni:
 
1.vieta   Danielam Kodaļevam 3.b
2.vieta   Emīlam Zaram 3.c
3.vieta   Rihardam Kārkliņam 3.b
 
4.klašu meitenes:
 
1.vieta   Agnesei Puriņai 4.c
2.vieta   Evelīnai Denīzei Smolovinai 4.b
3.vieta  Līvai Līcei 4.c
 
4.klašu zēni:
 
1.vieta   Reinim Volbergam 4.b
2.vieta   Robertam Puram 4.c
3.vieta   Akselam Zelmenim 4.b
 
 
 
5.klašu meitenes:
 
1.vieta   Ditai Apsītei 5.a
2.vieta  Vanesai Polnai 5.b
3.vieta  Vendijai Mišelai Krievānei 5.b
 
5.klašu zēni:
 
1.vieta  Aleksam Cunskim 5.b
2.vieta   Jurģim Ločam 5.c
3.vieta   Edgaram Voroņinam 5.b
 
6.klašu meitenes:
 
1.vieta   Patrīcijai Ozoliņai 6.a
2.vieta   Sanitai Locānei 6.a
3.vieta   Lindai Jurģītei 6.c
 
6.klašu zēni:
 
1.vieta   Kristianam Strazdiņam 6.a
2.vieta   Alenam Vīksniņam 6.b
3.vieta   Robertam Miningam 6.a
 
Apsveicam sportistus!
Paldies sporta skolotājiem Ilgai Tumševicai un
Jurģim Šatilovam!


Pasākums notika no 22.02.2015. līdz 23.04.2015.

Uzņemšana


Pasākums notika: 22.04.2015.

Pavasara kross

23.aprīlī Apē notika Alūksnes un Apes novadu skolu sacensības pavasara krosā.
Apsveicam!
 
1.vieta
Danielam Kodaļevam 3.b
Robinai Klasmanei 3.b
Agnesei Puriņai 4.c
Kristeram Apsītim 5.a
Ditai Apsītei 5.a
Kristianam Strazdiņam 6.a
 
2.vieta
Emīlam Zaram 3.c
Evelīnai Javorskai 3.a
Vanesai Polnai 5.b
 
3.vieta
Aleksandram Pometunam  2.b
Ketijai Blusai- Blusiņai 2.c
Aleksam Cunskim 5.b
Patrīcijai Ozoliņai 6.a
 
Paldies skolotājiem Ilgai Tumševicai un Jurģim Šatilovam!


Pasākums notika: 09.04.2015.

Vidzemes reģiona 3.klašu olimpiāde Valmierā

No mūsu skolas piedalījās:

Latviešu valoda

Sindija Puriņa

Viktorija Ļebedeva

Agnese Grava

Alise Arona Caune

Amanda Nikola Cēsniece


Matemātika

Rihards Kārkliņš

Krists Aizups

Iva Stepanova

Artūrs Gailišs

Monta Gabranova


Apsveicam


Rihardu Kārkliņu, ar iegūto 3.vietu matemātikas olimpiādē (skolotāja Aldonija Leišavniece)

un

Sindiju Puriņu, ar iegūto atzinību latviešu valodas olimpiādē (skolotāja Marika Ilvese)

 

 

 


Pasākums notika: 31.03.2015.

Alūksnes un Apes novadu rajona vizuālās mākslas olimpiāde "Raksti un ornamenti"

2.klašu grupa

III vieta Lindai Zelčai (skolotāja Maija Jauniņa)

 

3.klašu grupa

II vieta Amandai Nikolai Cēsniecei (skolotāja Marika Ilvese)

III vieta Agnesei Gravai (skolotāja Aldonija Leišavniece)

 

4.klašu grupa

II vieta Loretai Cvetkovai (skolotāja Agita Bērzabinde)

 

 

Apsveicam!

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Nākošā >>

Uz sākumu

© 2011, Alūksnes pilsētas sākumskola.