Alūksnes pilsētas sākumskola

E-KLASE

RSS

Aktualitātes


Pasākums notika no 22.01.2018. līdz 22.01.2018.

Lasītprasmes konkurss skolā

 

 


Pasākums notika no 18.01.2018. līdz 18.01.2018.

Krievu valodas literārais konkurss „Veltījums Latvijai”

Konkursā piedalījās:

6.a klases skolēni - 

Iva Stepanova

Ēriks Kristiāns Fedotovs

Evelīna Javorska

Adrians Trops

Katrīna Berkule

6.b klases skolnieces - 

Rendija Bula

Katrīna Tarantenkova

6.c klases skolniece - 

Sandija Kalniņa

 

Paldies krievu valodas skolotājai Larisai Grīslei!


Pasākums notika no 18.01.2018. līdz 18.01.2018.

Skatuves runas konkurss


Pasākums notika no 22.12.2017. līdz 22.12.2017.

1.semestra mācību darba rezultāti

Mēs lepojamies...... 4.-6.klašu grupa

Teicamas sekmes

Elzai Jaunzemai (3.b klase)
Ginteram Valdim Siliņam (3.b klase)
Montai Gravai (2.c klase)
Laurim Ķikutam (4.c klase)
Marta Aire (5.b klase)
Evelīnai Javorskai (6.a klase)
Sindijai Puriņai (6.c klase)
Līvai Poļakai (6.c klase)

 

 

4.a klase

Labas un teicamas sekmes 

Izabellai Kolistei

Jānim Konoņenko

Kristīnei Lācei

Dominikai Mednei

 

 

 

 

 

 

 

 

4.b klase

Labas un teicamas sekmes

Kalvim Kristoferam Gorbānam

Anabellai Kruglovai

Katrīnai Perevertailo

Kerijai Piekalnītei

Kristīnei Rižkinai

Leo Saleniekam

Annijai Stupkājai

Rodrigo Vidiņam

Kristoferam Višķeram

Darīnai Zotovai

Baibai Laicenai

 

4.c klase

Labas un teicamas sekmes

Pēterim Paulam Bietem

Justīnei Dreimanei

Tomasam Danielam Dukulim

Elīzai Eislerei

Annijai Marenei

Sandijam Meisteram

Nešam Merlem

Patrīcijai Pomerei

Undīnei Simsonei

Ričardam Vabulniekam

Līvai Zarai

 

 

 

 

 

5.a klase 

 

Labas un teicamas sekmes
 

Danielai Medonovai

Patrīcijai Miesniecei

Kristeram Odītim

Aleksandram Savkovam

Evelīnai Spiridonovai 

 

 

 

 

 

5.b klase

Labas un teicamas sekmes

Ulrikai Alksnei

Artūram Brahmanim

Ervīnam Ernestam Dovgānam

Oskaram Engelsam

Dārtai Montai Junkurei

Tomam Krūzam

Jūlijai Kuzņecovai

Luīzei Loginai

Rihardam Ozoliņam

Daniilam Poļakovam

Nikai Semjonovai

Samantai Strupkai

Eleonorai Šmitei

5.c klase

Labas un teicamas sekmes

Jānim Bindemanim

Katrīnai Annai  Leisai

Sabīnei  Prohorovai

Laurai Žīgurei

 

 

 

6.a klase

Labas un teicamas sekmes

Aļinai Asilgarajevai

Loretai Bukanei

Madarai Čibalai

Ērikam Kristiānam Fedotovam

Amandai Migorjanu

Danielam Prancānam

Elīzai Rezakovai

Ivai Stepanovai

 

 

6.b klase

Labas un teicamas sekmes

Lindai Čemisovai

Lienei Eglei

Montai Gabranovai

Agnesei Gravai

Rihardam Kārkliņam

Markam Ozolam

Danielai Vītolniecei

 

 

 

6.c klase

Labas un teicamas sekmes

Kristam Aizupam

Amandai Nikolai Cēsniecei

Artūram Gailišam

Sabīnei Līdaciņai


Pasākums notika no 19.12.2017. līdz 19.12.2017.

1.semestra mācību darba rezultāti

Mēs lepojamies...1.-3.klašu grupa

 

1.a klase

Ļoti labi apgūta mācību viela:

Renāram Klotam

Enijai Līdaciņai,

Nikai Rastorgujevai

Kristiānam Rullim

Evijai Zālītei

Labi apgūta mācību viela:

Raivo Bāliņam,

Pēterim Birzniekam,

Liliānai Gāršniecei,

Robertam Koncānam,

Anastasijai Uhtomskai

 

1.b klase

Ļoti labi apgūta mācību viela:

Avelīnai Auziņai

Elīnai Eglei

Lienei Balandei

Laurai Cabulei

Martai Dreimanei

Alisei Salakai

Sabīnei Pētersonei

 Labi apgūta mācību viela:

Emīlijai Frunzai

Paulai Gustai

 

1.c klase

Ļoti labi apgūta mācību viela:

Adrijai Bērtiņai

Ērikai Dubovskai 

Vanesai Grīslei

Meldrai Kārkliņai

Ralfam Mičulim

Kristeram Šaicānam 

Labi apgūta mācību viela

Elīzai Avotai

Sindai Sonorai Salakai

 

 

 

2.a klase

TEICAMAS SEKMES

Danielai Ļaperei

Evitai Vasiļjevai 

LABAS UN TEICAMAS SEKMES

Arvim Bondaram

Katrīnai Bromai

Agitai Kreicei

Adrianam Kuzminam

Vinetai Locānei

Elzai Pamils-Pamiljenai

Linardam Spiridonovam

Ralfam Spirkam

Sņežannai Veselovai

 

 

2.b klase

TEICAMAS SEKMES

Hērai Žaklīnai Bietei

Esterei Apšusalai

Ancei Poļakai

LABAS UN TEICAMAS SEKMES

Ancei Bāliņai

Ulrikai Bukānei

Marekam Čerbikovam

Oliveram Elstiņam

Rihardam Jauniņam

Raivo Līdakam

Evelīnai Plocānei

Kalvim Serdantam

Katrīnai Smoļakai

Esterei Straumei

Annikai Ziņģei
 

2.c klase

TEICAMAS SEKMES

Montai Gravai

LABAS UN TEICAMAS SEKMES

Rovijam Brikmanim

Diānai Delperei

Signei Fjodorovai

Emīlam Verneram Gorbānam

Aivim Jermacānam

Martai Kļaviņai

Amandai Konradei

Enijai Liepiņai

Sanijai Podrezovai

Ralfam Potapovam

Jānim Raulam Zaram

 

3.a klase

LABAS UN TEICAMAS SEKMES

Renātei Cepurniecei

Elīzai Katrīnai Čibalai

Robertam Čibalam

Tīnai Kalniņai

Renāram Līcim

Annijai Plīsei

Danijai Puļļai

Valteram Spirkam

Keitai Struckai

Natai Tuvi

Elzai Esterei Ūbelei

 

 

3.b klase

TEICAMAS SEKMES

Elzai Jaunzemai

Ginteram Valdim Siliņam

LABAS UN TEICAMAS SEKMES

Nikam Dzintaram

Martai Heidemanei

Aivim Ilvesam

Marikai Ķimelei

Marko Ļuļim

Gerdai Rimšai

Vivitai Silirovai

Markusam Spalviņam

Ralfam Sprukulim

Edžum Volbergam

Paulai Zalānei

Laumai Alīnai Fedčenko

 

3.c klase

LABAS UN TEICAMAS SEKMES

Emīlam Robertam Gorbānam

Hannai Jansonei

Sārai Krūmiņai

Matīsam Lejam

Keitai Lemeševskai

Laurim Luguzim

Deividam Mikam

Danijai Ostrovskai

Rolandam Ozoliņam

Sindijai Polkai

Elizabetei Skrinai

Raivim Ternovam

Jānim Žagaram

 

3.d klase

LABAS UN TEICAMAS SEKMES

Ralfam Drunkam

Ernestam Miezītim

Ancei Pilsētniecei

Ērikai Solovjovai

Kārlim Strodānam

Pēterim Supem

 

 

 

 

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Nākošā >>

Uz sākumu

© 2011, Alūksnes pilsētas sākumskola.